מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

דף הבית » מידע נוסף » רוכשים מערכת ישיבה? אספנו בשבילכם מספר טיפים חשובים

רוכשים מערכת ישיבה? אספנו בשבילכם מספר טיפים חשובים

 

הזמן הזה מגיע כשמרגישים שחסר משהו בסלון – משהו נעים, מפנק, מזמין ונוח. הוא חשוב ונחוץ גם לבני הבית וגם כשמארחים. אין ספק שכבר הבנתם במה מדובר

כמובן מערכת ישיבה שמאפרת ליהנות מזמן איכות עם המשפחה וגם עם האנשים המגיעים לבקר בבית שלכם. בכדי שכל זה יתנהל על מי מנוחות וגם לא יעלה כמו משכנתה קטנה, יש לנקות בכמה פעולות חכמות שיאפשרו לכם לעשות את הרכישה הרצויה באופן משתלם וללא הפתעות בלתי נעימות.

 

תמיד תעשו אפיון מראש

הטעות הגדולה ביותר שניתן לעשות במסגרת מסע החיפושים אחר מערכת ישיבה מושלמת – זה לבוא מבלי לדעת בפרוטרוט מה בדיוק אתם רוצים ומצפים ממערכת הישיבה שלכם, זאת על מנת לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים ללא כל אכזבה או חוסר שביעות רצון מהתוצאה, קשיים בלתי צפויים ובעיות שניתן היה למנוע באמצעות תכנון חכם מראש. האפיון צריך לכלול את המרכיבים הבאים:

 • המיקום של המערכת בסלון (כדי להכריע את אתם זקוקים למערכת מודולרית או חלוקה של 2\3)
 • האם אתם תצטרכו לפרק את המערכת לטובת מעבר לדירה אחרת
 • האם חשוב לכם שהחומר יהיה עמיד, יפה או שניהם?
 • האם אתם רוצים שהמערכת תכלול מיטה נפתחת ומקומות אחסון (ברמה הכללית, תמיד מומלץ)
 • האם אתם מעוניינים באלמנטים נוספים ומפנקים כגון אזורי ראש מתכווננים, מושב אחד שנפתח לכורסת טלוויזיה וכו’.

אם תהיה לכם “רשימת מכולת” שכזאת, תוכלו להבטיח ב-100% שתקבלו בדיוק את מה שדרוש לכם, משום שהמוכר יידע שלא להציע לכם אפשרויות שלא תואמות את הדרישות שלכם.

 

תבדקו את התווית

גם אחרי שכבר בחרתם את מערכת הישיבה שלכם, חשוב מאוד שלא להסתמך אך ורק על המילה של המוכר או של נציגי הרשת. כך, תסתכלו היטב על מערכת הישיבה שאתם לוקחים, חפשו את התווית שארץ הייצור שלה היא אכן כמובטח (משום שריהוט אירופאי איכותי הוא יקר יותר מאשר המקבילות הסיניות – אך זה משתלם לטווח הארוך). אל תתביישו שהמוכר יחשוב שאתם לא סומכים עליו, כולנו מבינים שמדובר ברכישה משמעותית, ולכן יש לגשת אליה במקסימום אחריות.

 

תבדקו את כתב האחריות

נושא נוסף שחשוב מאוד לבדוק הוא שכתב האחריות אומר בדיוק את מה שהובטח לכם. המילים אינן משמעותיות במקרה זה, משום שבפועל – הטיפול שתקבל יהיה בהתאם למה שכתוב, ולא מה שנאמר. ואין זה סוד שלעתים קרובות המוכרים אומרים את מה שצריך רק כדי להגיע למכירה המיוחלת. כך שעדיף שלא להיות תמימים בנושא הזה, אלא תמיד לבדוק את כל מה שכתוב, כולל האותיות הקטנות, משום שבעתיד תצטרכו ליצור קשר עם הגורמים והחברות הנקובים בכתב זה, ועל מנת שזה יעבור באופן נעים וללא חוויות לא רצויות, עליכם לדעת בדיוק את הדקויות של כל מה שמגיע לכם במסגרת הקנייה.

 

תחשבו מה אורך השימוש הרצוי

ככל שהמוצר איכותי יותר – כך הוא יקר יותר, וכך הוא גם ישרת אתכם לאורך יותר זמן. השאלה המתבקשת היא האם אתם באמת זקוקים לכך? האם מערכת ישיבה “שתשב” אצלכם בסלון 15 שנה זה מה שאתם צריכים, או שאתם מעדיפים משהו אופנתי ומסוגנן, גם אם זה ייצא מכלל שימוש לאחר 3-4 שנים? הבחירה היא בידיכם, מה שהכי חשוב זה לעשות תיאום ציפיות ולבחור במוצר התומך בהן. וגם בנושא זה תוכלו להיעזר בשירותיו של מעצב פנים מנוסה ומקצועי שיסייע לכם בבחירת מערכת הישיבה שתענה על כל הצרכים שלכם, כולל מחיר המתאים לתקציב העומד לרשותכם. כשיש מספיק מבחר איכותי – זה בהחלט אפשרי.

 

לפגישת ייעוץ עם מעצב פנים מקצועי מטעם REST&RELAX ללא כל התחייבות – השאירו פרטיסם

  Powered by
  חייגו
  שלח פניה
  פתח תקווה
  ראשון לציון
  Shopping cart0
  There are no products in the cart!