מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

דף הבית » בלוג » עיצוב מחדש של החדר

עיצוב מחדש של החדר

החדר כבר החל לשעמם אתכם ואתם רוצים שינוי? האמת היא שעבור אנשים עסוקים, לעצב מחדש את הבית כולו זו משימה לא פשוטה. אבל לעומת זאת לעצב מחדש חדר אחד, זה כבר הרבה יותר מעשי, אפילו למי שאורח חייו עמוס למדי. הכללים הבאים יעזרו לכם לעצב בצורה אטרקטיבית ומרהיבה, את החדר שלכם. בלי מאמץ רב, צרו לעצמכם מציאות חדשה לחלוטין.

הכניסו ארון שבאמת מתאים

עם הזמן, הארון שקנינו פעם כבר לא באמת מתאים. אולי העיצוב שלו כבר נעשה נדוש ולא מרגש. אולי הוא קטן מדי או בכלל גדול מדי, עבור הצרכים הנוכחיים. במידה והחדר מרוהט עם ארון גדול, כבד וגדוש מדי, אתם לא חייבים להרגיש שהחדר צר מלהכיל. במקום זאת, הכניסו ארון 2 דלתות, חדשני, מרהיב וקומפקטי. אפשר גם להפך – באם הארון הישן קטן מדי, תוכלו להציב במקומו ארון מוגבה או קצת יותר רחב.

הכניסו מראות והחדר ייעשה נוצץ וקסום

דרך נוספת לשפר את העיצוב ולשנות את אופיו של החדר, היא להשתמש במראות. כאשר מציבים מראה חדשה במקום הנכון, כל החדר נעשה מנצנץ ומואר יותר. זה אידיאלי לחדרים קטנים, אך מתאים גם עבור חדרים צרים ואפילו גדולים. ניתן למצוא מגוון רחב של מראות מעוצבות בשוק. רק שימו לב שלא תציבו את המראה הגדולה מול החלון, אם דרכו נכנסת שמש ישירה. אידיאלי למקם מראות בקירות צדדיים.

ווילונות חדשים ומוגבהים

אם החדר שלכם נטול ווילונות, תנו לו אופי חדש בעזרת ווילונות נאים. מאוד מקובל כיום להעדיף ווילונות קלילים, מבד שלא נחשב לאטום מדי. ישנם בדים שקופים או שקופים למחצה, שנותנים אופי מודרני אך עם נגיעות קלאסיות. אם אתם רוצים להרגיש שנכנסתם לחדר חדש לגמרי, תוכלו להיעזר בכלל הבא – גבוה זה מגביה. את הווילונות תלו מעל ומעבר לקו החלון. מיד תבחינו שחלל החדר נראה גבוה יותר. ישנם מעצבים הממליצים לכסות את אחד הקירות בווילון קפלים. העיצוב המיוחד הזה נותן הרבה אפשרויות לשינויי עיצוב יום יומיים, לפי המצב הרוח. וילון פרוס, סגור, פרוס למחצה, תרגישו כאילו בכל יום אתם בבית חדש.

שטיח קליל שמחולל הרמוניה

את המרצפות בחדר לא חייבים להחליף, על מנת ללכת על כיוון חדש לחלוטין. בחרו שטיח נאה, שיתאים לקונספט העיצובי של החדר הרצוי. בגדול, מועדף כיום הקו הקליל, שטיחים בהירים ולא כהים מדי או מסיביים.

טיפ גדול לשינוי אווירה

נסיים עם עוד טיפ גדול, שיביא לשינוי אווירה דרמטי בחדר השינה. לא משנה מה היה הסידור הקודם, פשוט התחילו “לשחק” ולהזיז את סדר הרהיטים. השינוי של סידור הרהיטים בחדר, מביא לתחושה של חדר חדש, אווירה שונה להפליא. כאשר תוסיפו לכך פריט כזה או אחר שלא היה קודם, למשל שטיח, וילון, כריות נוי או גוף תאורה מעוצב, זה ישלים את התמונה.

  Powered by
  חייגו
  שלח פניה
  פתח תקווה
  ראשון לציון
  Shopping cart0
  There are no products in the cart!