מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

דף הבית » מידע נוסף » ריהוט פנאי בגווני השמש

ריהוט פנאי בגווני השמש

למרות תכונות חיוביות רבות המיוחסות לצבע הצהוב, זהו צבע שיש להביא לתוך העיצוב עם קצת מתינות וזהירות. אבל ברגע שמצליחים ליצור את השילוב עם הצבע הצהוב ניתן להשיג אפקט משמעותי לעיצוב הבית.

צבע צהוב יכול לשמש בדרך כלל על כל ריהוט פנים הבית.

במאמר זה, נתמקד בטיפים כיצד ליצור דירה יפה באמצעות ספה צהובה או כורסה צהובה.

אנרגיה מתעוררת

צהוב מזוהה עם אנרגיה טובה ואופטימיות. הצבע מאיר את פנים הבית כך שהוא ייראה שטוף שמש. יש לצבע הצהוב השפעה חיובית על מצב הרוח של יושבי הבית. בהתאם לפילוסופיה העתיקה של הפאנג שואי, צבע זה מומלץ במיוחד עבור ריהוט פנים הבית בחללים בו בני הבית מבלים יחד במהלך היום, כגון חדרי המגורים או חדרי האוכל.

הפאנג שואי מאמינה כי לצבע הצהוב יש השפעה חיובית על אנשים השוהים בחדרים שבהם נעשה שימוש בצבע זה, בגלל ההילה החמה של השמש הנותנת אנרגיה מלאת חיים.

הצבע הצהוב חשוב במיוחד במסורת הסינית, שם הוא היה שמור אך ורק לקיסרים. בבודהיזם הטיבטי, צבע זה מקושר ליסוד האדמה, לחוכמה ולאיזון. בהינדואיזם הוא מסמל ידע, למידה, מדיטציה והתבוננות, שיפור המשמעת המנטלית והתמקדות.

חברה טובה

כדי להעריך באופן מלא את צבע הצהוב בפנים הבית והשפעתו החיובית על מצב הרוח שלנו, עלינו לספק לו סביבת צבעים שנבחרה היטב. צבע זה מתאים באופן מושלם לכל הגוונים הניטרליים, במיוחד אפור ולבן, המהווים השלמה מצוינת. שילוב זה מבטיח מראה הרמוני וקוהרנטי.

קירות ירוקים, במיוחד בגוון ברקת עמוק, יכולים להיות רקע טוב לרהיטי פנאי בגווני השמש. צמד זה מבטיח רעננות אביבית ותחושת חיבור לטבע.

ניתן להשיג קומפוזיציות עם ניגודיות גבוהה בשילוב צהוב עם שחור. ספה פינתית צהובה על רגליים שחורות וגבוהות ייראו שיקיות ואלגנטיות מאוד. ניתן להבליט את הניגוד על ידי שילוב צהוב עם כחול כך שתיווצר אסוציאציה של שמיים בהירים מוארים על ידי השמש.

צהוב הוא צבע שראוי לתשומת לב והוא בהחלט מושך תשומת לב והוא בולט וחזק בתוך עיצוב הבית. השימוש בצבע הצהוב צריך להיות במתינות ובאלמנט אחד ייחודי. ספה צהובה מרופדת בקטיפה תראה מלכותית לצד נעימה ורכה.

עם מה עוד ספות, כורסאות וספות פינתיות בצבע הצהוב משתלבות ? ניתן לשלב עם עץ בהיר או ברצפה או בריהוט ארון.

לנשים או לגברים?

בניגוד למראית עין, צהוב עובד טוב באותה מידה בעיצוב בית עם אלמנט נשי מודגש מאוד, כמו גם בחללים גבריים טיפוסיים. לדוגמה, זה יכול להיות תוספת אנרגטית ואופיינית כמו כורסה צהובה מודרנית או ספה פינתית בצבע דבש מינימליסטית שתבטיח מנוחת צוהריים נוחה. הצבע הצהוב מאפשר לסדר את הבית בסגנונות שונים מאוד- מסגנון זוהר נשי מאוד, מכוון הרמוניה עם הטבע לסגנון מינימליסטי קפדני.

אם “מערת הגבר” נשלטת על ידי צבע אפור בטון, אפור, שחור ולבן מאופר, אלמנט צהוב המושך את העין בהחלט יבהיר את החלל ויוסיף אופי דרמטי. אלמנט צהוב ייראה טוב במיוחד בחדר קטן מאוד- יגרום לו להיות מואר עם תחושה של מרווח ויזואלי. ניתן להעריך את השפעתו יוצאת הדופן על בניית אווירה נעימה במיוחד בדירה עם חלונות הפונים צפונה ומזרחה, שם הגישה לאור מוגבלת. צהוב יגרום לחדר להראות בהיר יותר, קסום ומלא ברוח אופטימית. בחדרים גדולים ומרווחים, עדיף להתמקד בדגשים צהובים בודדים ולא להרוות את העיצוב בצבע הצהוב.

  Powered by
  חייגו
  שלח פניה
  פתח תקווה
  ראשון לציון
  Shopping cart0
  There are no products in the cart!