מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

מבצע SALE !!!! מגוון רהיטים עד 60 % הנחה

צרו איתנו קשר עוד היום

דף הבית » מידע נוסף » איך אני יכול לדעת שלא עובדים עלי בחנות הרהיטים?

איך אני יכול לדעת שלא עובדים עלי בחנות הרהיטים?

 

בחיים תמיד צריך להיות אופטימיים, בכך אין שום ספק, אך לעתים קרובות מאוד, עדיף להיות זהיר מדי מאשר פזיז מדי.

כאשר מדובר ברכישות גדולות ומשמעותיות כמו רכישת מערכת ישיבה, החשיבות של הבנה עמוקה של הנושא המדובר גדולה במיוחד.

 

המחירים הגבוהים של המערכות דורשים התייחסות רצינית לכל הליך בחירת המוצר, זאת על מנת למנוע מצבים שבהם מתחרטים על ההחלטה שנעשתה. למרבה הצער, לעיתים קרובות החרטה הזאת קשורה קודם כל בכך שהקונה האמין למילתו של נציג השירות בחנות מסוימת ולכן רכש משהו שלא התאים לו, לא ענה לצרכים שלו ובאופן כללי, הביא לאכזבה משמעותית.

 

כאשר מדובר בקנייה משפחתית, בעיה שכזאת עשויה אף לפתוח תיבת פנדורה של עלבונות וריבים – וזה בטוח לא יתרום לאווירה הנעימה בבית.

 

אלו רק חלק מהסיבות לכך שכדאי לבדוק כל דבר הקשור לרכישת מערכת הישיבה כמה וכמה פעמים ולוודא שלא “מחרטטים” אתכם בחנות. לכן אנו נחלוק אתכם כמה סודות מקצועיים שיעזרו לכם להבדיל בין מוצר ששווה את הזמן שלכם לזה שלא.

 

הגיאוגרפיה חשובה

המדינה שבה מיוצרת מערכת הישיבה שאתם מתכננים לרכוש היא גורם חשוב מאוד המשפיע במידה מהותית על איכות המוצר שתקבלו. לכן, כדי להיות בטוחים שאתם נמצאים במקום שאכן מוכר תוצרת איכותית, כדאי לשאול באיזו מדינה מיוצרות מערכות הישיבה השונות. כדאי גם לבדוק את התוויות והכיתובים על גבי המוצרים עצמם, כדי לבדוק שאכן אומרים לכם את האמת. עדיף לבדוק ולהיות חשדנים יתר על המידה, מאשר להיות שאננים ולשלם ביוקר. מערכות ישיבה המיוצרות באירופה – איטליה, צרפת, גרמניה מאופיינות בדרך כלל בעמידות ומבנה מחושב ומושקע. הדגמים הסיניים פעמים רבות לא רעים גם כן, אך בדרך כלל בולטים בפשטנות שלהם.

 

יותר יקר – לא בהכרח יותר טוב

צריך לדעת על מה בדיוק אתם משלמים, ולא פחות חשוב – האם אתם באמת צריכים את זה? לפעמים משכנעים אותנו בחנות שאנחנו ממש חייבים את הרגליים המיוחדות, אך צריך לשאול כמה שיותר שאלות על מנת לוודא שאתם אכן זקוקים לפריט שמנסים למכור לכם. זה חשוב במיוחד כשיש לכם הגבלת תקציב ברורה. במקרים אלה, חשוב מאוד להחליט מראש בבית מה אתם רוצים לרכוש. אם אתם לא זקוקים למקומות שינה נוספים בבית, לא חייבים לקנות ספה עם מיטה נפתחת (למרות שאנחנו מאוד ממליצים, זה רק מוסיף!), או לשלם על חומר יקר ביותר שלא מתאים לבית שלכם, כגון עור מאוד יקר ועדין שלא מסתדר עם חיות מחמד ו/או ילדים פעילים. אל תרגישו “קמצנים” בכך שאתם מסרבים לשלם על דברים שאין לכם צורך בהם.

 

בד לא פחות איכותי מעור!

הוויכוח הנצחי – מה יותר טוב, עור או בד? אך האמת היא שאין לכך תשובה מוגדרת. היא תלויה במידה הרבה ביותר בצרכים האישיים של כל הרוכש. כך, במשרדים ובמקומות ייצוגיים מקובל להניח מערכות ישיבה מעור המתקשרות לעסקיות, רשמיות והידור. אך בבית לא תמיד מדובר בפתרון חיוני, בעיקר בגלל הצורך לשמור על העור למניעת שחיקה והעובדה שילדים נוטים לשפוך חומרים מלכלכים במידה שונה. בד מתאים יכול לעשות את העבודה באותה המידה כמו בד, והדבר היחיד שמבדיל ביניהם באופן בולט זה הצבע, וכאן זה בסך הכול עניין של טעם.

 

מיטה נפתחת שווה את ההשקעה?

בדרך כלל, אין בית שמקומות אחסון ושינה נוספים לא יתרמו לו במידה הרבה ביותר. לכן בדרך כלל שילוב מערכת הישיבה עם מיטה נפתחת זו האפשרות היעילה והאיכותית ביותר. מה שצריך לשים לב אליו בזמן הבדיקה בחנות: האם המיטה נפתחת בקלות? האם המנגנון עמיד? האם מקום השכיבה מספיק גדול ונוח? האם מקומות האחסון ממוקמים בצורה שתהיה נוחה במסגרת הסלון שלכם?

 

לוקחים אחריות!

אחד הדברים שמעידים במידה הבולטת ביותר על איכות מערכת הישיבה שאתם רוכשים, זה כתב האחריות. חשוב מאוד לוודא שמה שמבטיחים לכם בחנות זה גם מה שכתוב באחריות, אחרת אין לכם את האחריות שהבטיחו לכם, ואף אחד לא יהיה אשם, כי מה שלא כתוב, לא קיים. אז קחו אחריות ותקראו היטב!

 

רוצים לקנות מערכת ישיבה בחנות המתמחה בייבוא מוצרי איכות מאירופה? קבעו פגישה ב-REST&RELAX ובואו לראות בעצמכם עד כמה אנו נאמנים למילה שלנו!

  Powered by
  חייגו
  שלח פניה
  פתח תקווה
  ראשון לציון
  Shopping cart0
  There are no products in the cart!